Billy Ray Cyrus odvolal rozvod s Tish

19. března 2011 v 16:23
Miley's dad Billy Ray Cyrus had a change of heart and decided to call off his divorce from Tish.

"I've dropped the divorce," Billy said during an interview on The View scheduled to air on Friday. "I want to put my family back together … Things are the best they've ever been."

"I feel like I got my Miley back," he added. "I feel like we're the daddy and daughter we were before Hannah Montana."

Miley reportedly stopped speaking to her dad after he told GQ magazine that 'Hannah Montana' destroyed their family. He calls it destroyed, I call it paying the bills. That Encino mansion they all live in comes with a hefty mortgage and we all know his achy breaky heart can't afford it.

I bet Miley told her dad the only way she'll forgive him for the comments he made to GQ is if he calls off the divorce and he agreed. She totally wears the pants in the family
PŘEKLAD!
Miley táta Billy Ray Cyrus měl změnu v srdci odvolal jeho rozvod s Tish

"Já jsem upustil rozvod," řekl Billy během rozhovoru pro The View naplánováno na vzduchu v pátek. "Chci, aby moje rodina znovu dohromady ... Věci jsou nejlepší, které jsem kdy byl."

"Mám pocit, že mám Miley zpátky," dodal. "Mám pocit, že jsme tatínek s dcerou jsme byli před Hannah Montana."

Miley údajně přestal mluvit, aby její otec poté, co on řekl, že GQ magazínu 'Hannah Montana' zničil jejich rodiny. On volá to zničil, já ji nazývám placení účtů. Že zámek Encino všichni žijí v přichází s statný hypotéku a všichni víme, jeho bolavý Breaky srdce si to nemůže dovolit.

Vsadím se, že Miley řekla její táta jediný způsob, jak ona bude mu odpustit, on dělal poznámky k GQ, je-li on volá z rozvodu a on souhlasil. Ona zcela nosí kalhoty v rodině.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama